w

Ujawniono datę premiery prequela horroru „Omen”

Studio Disneya właśnie ujawniło oficjalny termin premiery swojego najnowszego filmu „The First Omen” („Pierwszy omen”). Produkcja, będąca prequelem kultowego horroru „Omen” z 1976 roku, trafi do kin 5 kwietnia przyszłego roku. Wraz z ogłoszeniem daty premiery, studio zaprezentowało również pierwsze zdjęcie z filmu, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów gatunku.

„The First Omen” to długo oczekiwany prequel, który ma przybliżyć nam historię, która poprzedza wydarzenia znanego już wszystkim horroru „Omen”. Film opowie o początkach kariery Antychrysta, Damiena Thorna, który w oryginalnym filmie był już nastolatkiem. Tym razem zobaczymy, jak wyglądało jego dzieciństwo i jakie wydarzenia doprowadziły do jego przeznaczenia jako wybranego przez szatana.

W roli młodego Damiena zobaczymy utalentowanego aktora, którego nazwisko na razie pozostaje tajemnicą. Jednak już teraz wiadomo, że będzie to młody, obiecujący aktor, który z pewnością poradzi sobie z trudnym zadaniem wcielenia się w postać prz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Christopher Nolan wbija szpilę w gigantów streamingowych

Najpierw olej napędowy, a teraz benzyna. Moskwa zrezygnowała z zakazu eksportu