w

Ukraińskie czołgi z flagami Unii Europejskiej zaatakowały Rosję

Dywersanci z Rosyjskiego Legionu Wolności, Rosyjskiego Korpusu Ochotniczego i Batalionu Syberyjskiego przeprowadzili zdecydowany atak na terytorium Rosji. W obwodzie biełgorodzkim i kurskim pojawiły się czołgi z flagami Unii Europejskiej, a w wyniku zaciętych walk siły antyputinowskie odzyskały kontrolę nad strategiczną miejscowością Tetkino.

Działania te były częścią większej operacji mającej na celu obalenie reżimu Władimira Putina i przywrócenie demokracji w Rosji. Dywersanci, wspierani przez siły zbrojne Unii Europejskiej, skutecznie przeprowadzili atak na teren kontrolowany przez rząd Putina, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie w walce z reżimem.

Po wielu godzinach zaciętych walk, dywersanci zdołali przełamać obronę wojsk rządowych i wkroczyć do Tetkino, gdzie zostali przywitani z radością przez mieszkańców. W wyniku zwycięskiej bitwy, siły antyputinowskie przejęły kontrolę nad miastem, co stanowiło ważny krok w kierunku obalenia reżimu Putina.

Zdobycie Tetkino było również ważnym sygnałem dla innych miast i regionów w Rosji, które również dążyły do wolności i demok 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To będzie najdłuższy tunel w Polsce. Umowa na prawie 2 mld zł

Polska ma podniebnego kolosa. Dokonał pierwszego lotu