w

Ulubiona limuzyna Polaków zastąpi Passata. Jest silnik TDI i więcej luksusu

Nowa Skoda Superb to jedna z najważniejszych premier tego roku na polskim rynku. Producent właśnie odsłonił model czwartej generacji, a my mieliśmy okazję przyjrzeć mu się z bliska. Ten reprezentant segmentu D, który jest obecnie w wymieraniu, przeżył już nawet „nieśmiertelnego” Passata i wciąż zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowy model będzie dostępny z silnikiem TDI, ale nie będzie wersji w pełni elektrycznej. Jednak wariant PHEV, czyli hybrydowy, będzie miał możliwość przejechania prawie 100 km bez zużycia paliwa.

Nowa Skoda Superb jest jednym z najbardziej oczekiwanych modeli na polskim rynku. Ta czwarta generacja została właśnie zaprezentowana przez producenta, a my mieliśmy okazję przyjrzeć się jej z bliska. Ten samochód, który reprezentuje segment D, jest obecnie w wymieraniu, ale wciąż zaskakuje swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Przez lata Superb konkurował z popularnym Passatem, ale teraz jest już jedynym przedstawicielem tego segmentu w ofercie Skody.

Nowa Skoda Superb jest dostępna z silnikiem TDI, który jest znany z oszczędności i niezawodności. Jednak producent nie zdecydował się na wprowadzenie wersji w pełni elektrycznej. Zamiast tego, oferuje wariant PHEV, czyli hybrydowy, który pozwala na przejechanie prawie 100 km bez zużycia paliwa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć ekologiczny samochód, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wygody i osiągów.

Nowa Skoda Superb jest nie tylko oszczędna i ekologiczna, ale także bardzo nowoczesna. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewni 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 listopada 2023 r. Data, którą na długo zapamięta jeden znak zodiaku. Wróżka Aira zdradza szczegóły

Za granicą też stracisz prawo jazdy. Unia Europejska szykuje wielkie zmiany