w

Uwielbiany aktor w trzeciej części hitu Netfliksa. Szykuje się murowany hit?

Trzecia część cyklu filmowego Riana Johnsona, zatytułowana „Wake Up Dead Man”, zapowiada się jako najbardziej niebezpieczna i intrygująca zagadka, jaką będzie musiał rozwiązać Benoit Blanc. W roli głównej ponownie wystąpi Daniel Craig, a zdjęcia do filmu mają rozpocząć się wkrótce. Chociaż szczegóły fabuły są jeszcze tajemnicą, stopniowo pojawiają się informacje o nowych członkach obsady, którzy będą towarzyszyć Craigowi.

„Wake Up Dead Man” będzie kontynuacją historii detektywa Benoita Blanca, który tym razem stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Po sukcesie dwóch poprzednich filmów, „Noża w plecy” i „Ostrza noża”, oczekiwania są wysokie, a fani nie mogą doczekać się kolejnej części.

Daniel Craig powróci w roli Benoita Blanca, a jego talent aktorski i charyzma zapewnią widzom niezapomniane wrażenia. Jednak nie tylko on będzie gwiazdą „Wake Up Dead Man”. W filmie pojawią się również nowi członkowie obsady, którzy wcielą się w ważne role i będą partnerować Craigowi.

Chociaż szczegóły dotyczące fabuły są jeszcze utajnione, wiadomo już, że „Wake Up Dead Man” będzie najbardziej niebezpieczną i skomplikowaną zagadką, jaką Benoit Blanc będzie musiał rozwiązać. Film zapowiada się jako pełen zwrotów akcji, napięcia i nieoczekiwanych zaskoczeń, które z pewnością wciągną widzów w świat detektywa Blanc.

Zdjęcia do „Wake Up Dead Man” mają rozpocząć się wkrótce, a premiera filmu jest planowana na przyszły rok. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe informacje w sprawie kierowcy ciężarówki z Olsztyna. Wiemy, co mu grozi

Status platynowej płyty dla duetu Skolima i Cleo. Taneczny przebój lata