w

Viki Gabor zaliczyła wpadkę podczas sylwestra TVP. Liber ratował sytuację

Witajcie w nowym, 2024 roku! Świat przywitał nas z wielką pompą i hucznie obchodziliśmy ten wyjątkowy moment. Jak co roku, telewizyjne imprezy były niezwykle popularne, a także transmitowane na żywo. Jednak, jak to zwykle bywa, przy takich okazjach łatwo o wpadki na scenie. W tym roku, jedną z takich sytuacji przeżyła młoda wokalistka Viki Gabor, która zapomniała słów swojej piosenki podczas występu w Zakopanem. Internauci natychmiast rozpisali się na temat tego incydentu, a nagranie z tego wydarzenia szybko stało się viralowe. Zobaczcie sami!

Podczas swojego występu w Zakopanem, Viki Gabor zaprezentowała swoją najnowszą piosenkę. Niestety, w pewnym momencie młoda artystka zapomniała słów i zaczęła się gubić w tekście. Na szczęście, jej muzyczny kompan szybko zareagował i pomógł jej wyjść z opresji, kontynuując piosenkę razem z nią. Mimo to, incydent ten nie umknął uwadze internautów, którzy natychmiast zaczęli komentować tę sytuację w sieci.

Wielu użytkowników internetu wyraziło swoje współczucie dla Viki Gabor, uważając, że taka wpadka może przydarzyć się każdemu. Inni z kolei skrytykowali młodą wokalistkę za brak profesjonalizmu i przy 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

50 lat wielkiej legendy. Tak zaczynała grupa AC/DC

Budowa drogi S61 Via Baltica. W 2024 roku zostanie oddana w całości