w

W garażu trzyma skarby warte fortunę. Które jest najdroższe?

Nick Mason, który jest znany przede wszystkim jako perkusista legendarnej grupy Pink Floyd, obchodzi swoje 80. urodziny! Ten wybitny muzyk jest nie tylko znany ze swojego talentu muzycznego, ale także z pasji do motoryzacji. Od wielu lat kolekcjonuje on luksusowe samochody, często będące limitowanymi edycjami, z których niektóre są warte prawdziwą fortunę.

Nick Mason jest jednym z najbardziej znanych i szanowanych perkusistów w historii muzyki. Jego wkład w tworzenie muzyki Pink Floyd jest nieoceniony, a jego umiejętności perkusyjne są uznawane za jedne z najlepszych w branży. Wraz z zespołem, Mason przyczynił się do stworzenia niezapomnianych albumów, takich jak „The Dark Side of the Moon” czy „The Wall”, które do dziś są uważane za arcydzieła rocka.

Jednak poza swoją karierą muzyczną, Nick Mason jest również znanym kolekcjonerem samochodów. Jego pasja do motoryzacji rozpoczęła się już w młodości, kiedy to zaczął zbierać modele samochodów. Z czasem jego zainteresowanie przerodziło się w 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Film o The Ramones zablokowany. Wdowa po znanym rockmanie pozywa Netflixa

Julia Wieniawa bała się Agnieszki Chylińskiej. „Naprawdę ogromne nerwy”