w

W spalonym aucie przetrwała jedna rzecz. Nagranie podbija sieć

W sieci pojawił się ostatnio nagranie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie. Użytkowniczka TikToka pokazała swoje spalone i prawie całkowicie zniszczone auto, które trzymała w uchwycie na napoje termiczny. Co więcej, wewnątrz kubka znajdowały się nietknięte kostki lodu. Nagranie to nie jest jednak reklamą produktu, a stało się najnowszym hitem w sieci. Zostało ono obejrzane ponad 80 milionów razy.

Niesamowite jest to, że nagranie to wywołało reakcję szefa producenta kubków. Ten zaoferował kobiecie kupno całkowicie nowego auta. Niektórzy internauci jednak nie są przekonani, czy rzeczywistość jest w istocie tak „kolorowa”. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy nagranie jest prawdziwe, czy może zostało spreparowane w celach marketingowych.

Nie można jednak zaprzeczyć, że nagranie to wywołało ogromne emocje wśród internautów. Wielu z nich wyrażało swoje zdziwienie i podziw dla wytrwałości kubka, który przetrwał pożar w samochodzie. Inni z kolei zwracali uwagę na fakt, że kostki lodu wewnątrz kubka pozostały nietknięte, co jest niezwykle nieprawdopodobne.

Niektórzy internauci zaczęli również spekulować, czy producent kubków nie wykorzystał sytuacji w celach promocyjnych. Jednakże, niezależnie od tego, czy nagranie jest prawdziwe czy nie, stało się ono ogromnym sukcesem w sieci. Wiele osób zaczęło dyskutować na temat wytrzymałości i jakości produktów, a także o tym, jak wiele jest w stanie przetrwać w ekstrem 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

T. Kaczmarek złożył zeznania. Obciąża M. Kamińskiego i M. Wąsika

Wróżka Aira zobaczyła to wyraźnie. Wydarzy się we wtorek, 21 listopada 2023 r.