w

W telewizji witano go z pompą, widzowie byli zażenowani. „Ale obciach w DDTVN”

10 lat temu polscy widzowie i internauci mieli okazję być świadkami przyjazdu jednego z największych raperów na świecie – 50 Centa – do Polski. Gwiazdor przybył do naszego kraju, aby promować swoją markę słuchawek, jednak jego wizyta wywołała wiele kontrowersji i emocji.

Reklamował swoje słuchawki, ale jego obecność w Polsce przerosła oczekiwania wielu osób. 50 Cent został przyjęty z ogromną pompą i entuzjazmem, a jego koncerty przyciągnęły tłumy fanów. Jednak nie wszyscy byli zachwyceni jego wizytą.

Bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który jest znany z niepokornego charakteru i bezkompromisowych wypowiedzi, wprost nazwał 50 Centa „burakiem”. Powodem tego była jego postawa wobec małych fanów, którzy chcieli poznać swojego idola.

W trakcie jednego z wydarzeń promocyjnych, 50 Cent nie wykazał się zbyt dużą cierpliwością i nie udzielił autografów małym dzieciom, które czekały na niego z niecierpliwością. To zachowanie wywołało oburzenie nie tylko u boksera, ale także u wielu innych osób, które uważały, że gwiazdor powinien być bardziej przyjazny i otwarty dla swoich najmłodszych fanów.

Kontrowersje wokół wizyty 50 Centa w Polsce nie skończyły się na tym incydencie. Wiele osób krytykowało również jego styl życia i teksty piosen 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bezprecedensowe obrazy ludzkiego mózgu uzyskane dzięki najpotężniejszemu MRI na świecie

Nowa akcja policji. Celują w jeżdżących na dwóch kołach