w

Wampirzyca „powróciła” do życia za sprawą nauki. Wcześniej miała cegłę w ustach

Naukowcy dokonali niesamowitego odkrycia, przywracając do życia wampirzycę z Włoch. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii udało im się zrekonstruować jej twarz, odsłaniając prawdziwy wygląd XVI-wiecznego „wampira”. Jednak to nie wszystko – badania ujawniły również szokujący proceder, który był praktykowany w tamtych czasach. Otóż w jej usta włożona była kamienna cegła.

Dzięki zaawansowanym technikom rekonstrukcji twarzy, naukowcy zdołali odtworzyć wygląd wampirzycy z Włoch, która żyła w XVI wieku. To niezwykłe odkrycie pozwala nam przyjrzeć się jej prawdziwemu wyglądowi, który różni się od popularnych wyobrażeń o wampirach. Jednak to nie jedyna niespodzianka, jaką przyniosły badania.

Okazało się, że wampirzyca była ofiarą szokującej praktyki, która była popularna w tamtych czasach. W jej usta włożona była kamienna cegła, co miało zapobiec jej powrotowi z grobu. Wierzenia w istnienie wampirów były wówczas powszechne, a ludzie podejmowali różne środki ostrożności, aby uchronić się przed ich rzekomymi atakami.

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kraków. Policja wciąż szuka defektoskopu. Jest silnie radioaktywny

Najlepsze otwarcie filmu dokumentalnego w historii! Podbił polskie kina