w

Widzowie oburzeni niesprawiedliwą decyzją w TVP. „Wielki niesmak”

Minęła piąta edycja „The Voice Senior” i już wiemy, kto zostanie kolejnym mistrzem wokalnym wśród osób starszych. Jednakże, nie brakowało emocji i kontrowersji w ostatnim odcinku przesłuchań w ciemno. Według części widzów, sobotni odcinek był pełen dobrych, ale także skandalicznych decyzji ze strony trenerów. Jedną z najbardziej dyskutowanych decyzji było wyrzucenie z programu Wojciecha Strzeleckiego.

Uczestnik ten zaprezentował swoje umiejętności wokalne wykonując piosenkę „Angels”, jednakże nie zrobił to na tyle dobrze, aby przekonać jurorów. W rezultacie, żaden z trenerów nie zwrócił się do niego, co oznaczało, że nie został wybrany do żadnego z zespołów. Chwilę później, trenerzy żałowali swojej decyzji i wyrażali swoje rozczarowanie, że nie zwrócili uwagi na talent i potencjał Wojciecha.

Decyzja ta wywołała burzę w sieci, gdzie fani programu wyrażali swoje niezadowolenie z wyrzucenia Wojciecha. Wielu z nich uważało, że był to błąd i że Wojciech zasługiwał na szansę w programie. Niektórzy sugerowali, że trenerzy powinni być bardziej otwarci na różnorodność i nie kierować się tylko wyglądem czy pierwszym wrażeniem.

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marvel gasi pożary. Poszukiwania aktorów i zmiany scenarzystów

Cwaniak ominął korek korytarzem życia. Policjanci byli bezlitośni