w

Wielki koncern wybuduje fabrykę kawy na Dolnym Śląsku. Dołoży się rząd

W Jaworze na Dolnym Śląsku powstanie nowa fabryka kawy należącej do renomowanej firmy Jacobs Douwe Egberts. Wspaniałą wiadomością jest to, że Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT) zadeklarowało wielomilionowe dofinansowanie budowy tego zakładu. Jest to ogromny krok w kierunku rozwoju regionu, ponieważ fabryka ta przyczyni się do stworzenia ponad 50 nowych miejsc pracy.

Ta inwestycja jest tylko jedną z wielu ogłoszonych w ostatnim czasie w Jaworze. Miasto to staje się coraz bardziej atrakcyjne dla inwestorów, co przyczynia się do jego dynamicznego rozwoju. Wiele firm decyduje się na ulokowanie swoich zakładów w Jaworze ze względu na jego dogodne położenie geograficzne oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Fabryka kawy Jacobs Douwe Egberts będzie jedną z najnowocześniejszych i najnowszych inwestycji w regionie. Będzie wyposażona w najnowsze maszyny i technologie, co pozwoli na produkcję wysokiej jakości kawy. Zakład ten będzie również przestrzegał najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, co jest niezwykle istotne w branży spożywczej.

Budowa fab 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MTV EMA 2023: Doda triumfuje w kategorii „najlepszy polski artysta”

Średnia emerytura w Polsce wyraźnie wzrosła. Rośnie też liczba emerytów