w

Wielkie zaskoczenie na koncercie Sanah. Niebywałe, kto pojawił się u jej boku!

Sanah jest obecnie w trasie koncertowej zatytułowanej „Bajkowa Sanah”, która jest prawdziwą uczta dla fanów muzyki i baśni. Jej koncerty są nie tylko wyjątkowym wydarzeniem muzycznym, ale także prawdziwą podróżą po baśniowych krainach. Podczas niedawnego koncertu w Warszawie, Sanah udowodniła swoje niezwykłe umiejętności scenicznego storytellingu, przenosząc publiczność w świat bajek.

Wokalistka nie była jednak sama w tej podróży – na scenie towarzyszyli jej wyjątkowi goście, Katarzyna Łaska oraz Jarosław Boberek. Razem stworzyli niezapomniane show, wykonując piosenki z kultowych animacji, które są ukochane przez wszystkich. Ich wspólne występy były prawdziwym hołdem dla baśni i jej magii, a także dowodem na wszechstronność i talent Sanah jako artystki.

Podczas koncertu, publiczność mogła poczuć się jak w magicznym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Sanah wraz ze swoimi gośćmi przeniosła ich do krainy, gdzie żyją wróżki, smoki i inne bajkowe stworzenia. Wszystko to dzięki jej niezwykłemu wyczuciu scenicznej atmosfery i niesamowitej interpretacji piosenek 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szczepionki zrzucane z samolotów. Alert RCB z ostrzeżeniem dla Polaków

378 mln zł na 14 km drogi. Krok do rozbudowy S8