w

Wiemy, kiedy Polska wystąpi na Eurowizji 2024! To nie będzie łatwy półfinał

W piątek, 3 maja 2024 roku, w pięknym mieście W Malmo odbyło się oficjalne losowanie półfinałów prestiżowego konkursu Eurowizji. Wśród wielu emocji i napięcia, poznaliśmy szczegóły dotyczące występów poszczególnych krajów w pierwszym półfinale, który odbędzie się 7 maja. Polska, jako jedna z uczestniczek, została przydzielona do pierwszej połowy tego półfinału.

Podczas pierwszego koncertu, oprócz naszego reprezentanta/reprezentantki, zobaczymy również występy innych silnych kandydatów do zwycięstwa, takich jak Islandia, Ukraina i Litwa. Wszyscy oni są uważani za faworytów i mają duże szanse na przejście do finału.

Nie możemy się już doczekać, aby zobaczyć, jak nasz kraj będzie reprezentowany na tak prestiżowej scenie i jak poradzi sobie w rywalizacji z innymi utalentowanymi artystami. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta/reprezentantkę i mamy nadzieję, że uda mu/jej się zachwycić publiczność i zdobyć jak najwięcej głosów. Nie możemy się również doczekać, aby poznać pozostałych uczestników pierwszego półfinału i zobaczyć, jakie niesam 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemiecki film walczy o Oscara. To opowieść o konformizmie, rasizmie i buncie

Elon Musk ogłasza sukces. Jego firma umieściła swój pierwszy czip w mózgu pacjenta