w

Wiemy, kiedy zadebiutuje RTX 40 SUPER. To znaczy – prawie na pewno wiemy

Nvidia planuje wprowadzenie nowych, ulepszonych wersji swoich najwyższej klasy kart graficznych pod nazwą RTX 40 SUPER. Te nowe modele będą stanowić odświeżenie obecnych topowych kart graficznych na rynku. Jednak czym dokładnie różnią się one od standardowych wersji i kiedy możemy spodziewać się ich oficjalnej premiery?

Nvidia od dawna dominuje na rynku kart graficznych, a konkurencja, czyli AMD, nie jest w stanie szybko dogonić jej poziomu. Dlatego też każde nowe wydanie od Nvidii jest wyczekiwane z ogromnym zainteresowaniem przez graczy i entuzjastów komputerowych.

W przypadku RTX 40 SUPER, różnice między nimi a standardowymi wersjami będą zauważalne przede wszystkim w wydajności. Nowe modele będą wyposażone w ulepszone układy graficzne, co przełoży się na jeszcze lepszą jakość obrazu i płynniejszą rozgrywkę. Ponadto, karty te będą posiadały większą ilość pamięci VRAM, co pozwoli na obsługę jeszcze bardziej wymagających gier i aplikacji.

Kolejną istotną różnicą będzie również cena. W porównaniu do standardowych wersji, RTX 40 SUPER będą droższe, jednak zapewne warto będzie zainwestować w te karty ze względu na ich wyższą wydajność.

Co do daty premiery, według wiarygodnych źródeł, Nvidia planuje zaprezentować nowe modele RTX 40 SUPER w drugiej połowie 2021 roku. Jednakże, ze wz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co z portem zbożowym? Posłanki KO zarzucają ministrowi rolnictwa kłamstwo

Auta spalinowe szybko znikną? Przedstawiciele BMW wieszczą bolesne zderzenie z rzeczywistością