w

Właśnie nominowano go do Oscara. I tak skrytykował Akademię. Mocne słowa

Wczoraj, czyli we wtorek, zostały ogłoszone nominacje do tegorocznych Oscarów. Wśród nominowanych znalazł się również Ryan Gosling, który został doceniony za swoją drugoplanową rolę Kena w filmie „Barbie”. Aktor wyraził swoją wdzięczność za zauważenie jego wyjątkowej kreacji, ale jednocześnie skrytykował Akademię za brak nominacji dla Margot Robbie w kategorii najlepsza aktorka oraz dla Grety Gerwig w kategorii najlepszy reżyser.

Gosling wyraził swoje rozczarowanie brakiem uznania dla tych dwóch utalentowanych kobiet, stwierdzając, że „powiedzieć, że jestem rozczarowany, byłoby niedopowiedzeniem”. Jego słowa pokazują, że jest on świadomy nierówności i niedostatecznego uznania dla kobiet w przemyśle filmowym.

Margot Robbie, która w tym roku zagrała w filmie „Barbie”, została doceniona przez krytyków za swoją wyjątkową i poruszającą rolę. Jednakże, pomimo pozytywnych recenzji, nie otrzymała nominacji do Oscara. Podobnie jest w przypadku Grety Gerwig, która została doceniona za swoją pracę jako reżyserka filmu „Barbie”, ale nie została nominowana w tej kategorii.

To pokazuje, że mimo postępów w kwestii równouprawnienia w przemyśle filmowym, wciąż istnieje wiele nierówności i braku uznania dla kobiet. Ryan Gosling wyrażając swoje rozczarowanie, przypomina nam o konieczności dalszej walki o równość i sprawiedli 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biden dzwoni do Amerykanów i namawia, żeby nie głosować. Ktoś wynajął SI!

„Czy warto być Ikarem?”. Vitek (Decapitated) skończyłby 40 lat