w

Włoski przebój „Pedro, Pedro, Pedro, Pedro, Pe” zawładnął Instagramem i TikTokiem

Z pewnością wielu z was słyszało już o piosence „Pedro” i jej chwytliwym refrenie „Pedro, Pedro, Pedro, Pedro, Pe”. Ale czy wiecie, skąd wzięła się ta popularna melodia i dlaczego tak szybko podbiła serca milionów ludzi na całym świecie?

Pierwsze wzmianki o piosence „Pedro” pojawiły się w 2019 roku, kiedy to włoski piosenkarz i producent muzyczny Matteo Romano, znany również jako Gigi D’Agostino, wydał utwór „Bla Bla Bla”. Piosenka ta stała się hitem w Europie, a jej refren, w którym słychać charakterystyczne „Pedro, Pedro, Pedro, Pedro, Pe”, szybko zyskał popularność wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 2020 roku, kiedy to włoski DJ i producent muzyczny Gabry Ponte stworzył remiks utworu „Bla Bla Bla” z dodatkowym wokalem włoskiego rapera Edoardo Bennato. Efektem tego połączenia był utwór „Che ne sanno i 2000”, który szybko stał się hitem w internecie.

Wkrótce po premierze, utwór zyskał ogromną popularność na platformie TikTok, gdzie użytkownicy zaczęli tworzyć zabawne filmy, w których ta piosenka była wykorzystywana jako tło muzyczne. Wideo z udziałem tańczącego szopa do rytmu „Pedro” stało się szczególnie popularne i szyb 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tak prezentuje się nowy superbohater. To zdjęcie jest hitem sieci

Kolejne protesty rolników. Do jednego pozostały godziny