w

Wspiął się na Mount Everest, bijąc rekord. Nie wyszedł nawet z domu

Pewien Brytyjczyk opowiada o swoim niesamowitym osiągnięciu – zdobyciu Mount Everest w rekordowym czasie. Jednak to, co wyróżnia jego wyczyn spośród innych, to fakt, że dokonał tego bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Otóż, mężczyzna ten przez cały czas chodził po schodach w swoim domu na przedmieściach. W niespełna 23 godziny udało mu się pokonać odległość, która odpowiada wspinaczce na najwyższy szczyt na Ziemi. W tym czasie zaliczył również krótką, dziesięciominutową przerwę na płacz w swoim pokoju.

Niektórzy mogą być zdziwieni tym osiągnięciem, jednak dla Brytyjczyka było to wyzwanie, które postanowił podjąć. Wyzwanie to wymagało od niego ogromnej wytrwałości i determinacji, ponieważ przez cały czas musiał pokonywać te same schody w swoim domu. Nie miał możliwości odpoczynku na szlaku, nie musiał też zmagać się z trudnymi warunkami pogodowymi czy wysokością. Jednak mimo tych ułatwień, osiągnięcie to wymagało od niego ogromnego wysiłku fizycznego i psychicznego.

Brytyjczyk ten jest jednym z wielu osób, które w ostatnich latach podejmują się wyzwań związanych z zdobywaniem szczytów górskich w nietypowy sposób. Wiele osób próbuje zdobyć Mount Everest biegając na bieżni, 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Absurd w USA. 2,2 mln aut do poprawki, bo mają za małe literki

Don Murray nie żyje. Kultowy aktor zmarł w wieku 94 lat