w

Wydawało się, że Kondrat ma wszystko, a tu takie wieści o nim i młodej żonie. Koniec domysłów

Kilka lat temu Marek Kondrat całkowicie odmienił swoje życie, gdy związał się z młodziutką Antoniną Turnau. Para wzięła ślub i doczekała się córeczki. Jednak niedawno aktor ogłosił, że musi sprzedać swój dom na hiszpańskiej prowincji, a jego plany na jesień życia nie wypaliły, ponieważ córka dorasta i konieczne jest powrót do miasta, aby zapewnić jej lepszy dostęp do edukacji. Powrót do Polski dla 73-letniego aktora okazał się również zaskoczeniem, ponieważ nagle zaczął on mówić otwarcie o swojej samotności.

Marek Kondrat, znany i ceniony aktor, zawsze był uważany za osobę pełną życia i energii. Jednak po latach spędzonych w związku z Antoniną Turnau, aktor musiał zmierzyć się z trudną decyzją o sprzedaży swojego domu na hiszpańskiej prowincji. Jak się okazało, powodem tej decyzji był fakt, że córka pary, która niedawno skończyła 18 lat, potrzebuje lepszego dostępu do edukacji, a w mieście będzie miała większe możliwości rozwoju.

Powrót do Polski dla Kondrata okazał się również wyzwaniem, ponieważ aktor musiał zmierzyć się z samotnością. W wywiadach zaczął on otwarcie mówić o swoich uczuciach i tęsknocie za bliskością drugiej osoby. Aktor przyznał, że choć jest otoczony przez przyjaciół i rodzinę, to jednak brakuje mu kogoś, z kim mógłby dzielić swoje życie.

Marek Kondrat, który niedawno skończył 73 lata, zawsze był uważany za osobę niezwykle aktywną i pełną planów na przyszło 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapłakana Cichopek przekazała fanom wiadomość. „Dziękuję za wszystkie wspólne chwile”

Anna Dzieduszycka: Jestem karlicą. Jestem normalną kobietą