w

Wyjawiła całą prawdę o „Mam talent”. „Muszą kogoś wyśmiać, obrazić publicznie”

Tiktokerka opublikowała filmik, w którym ujawniła kulisy polskiego programu „Mam talent”. W swoim nagraniu, uczestniczka ujawniła, że rzeczywistość za kulisami nie jest tak różowa, jak prezentuje się to w telewizji. W szczególności, opowiedziała o swoim doświadczeniu podczas castingu, gdzie została źle traktowana i wyśmiana. W związku z tym, zaapelowała do osób wrażliwych, aby nie zgłaszały się do udziału w talent-show. Co dokładnie wydarzyło się podczas przesłuchań?

W swoim filmiku, tiktokerka ujawniła, że podczas castingu do programu „Mam talent”, została potraktowana bardzo nieprofesjonalnie. Opowiedziała o tym, jak została wyśmiana przez jury i producentów, którzy nie potraktowali jej poważnie. Uczestniczka wyznała, że czuła się poniżona i zraniona przez ich zachowanie.

Ponadto, tiktokerka zdradziła, że podczas przesłuchań nie było żadnego wsparcia dla uczestników. Wszyscy byli traktowani jak przedmioty, a ich emocje i marzenia nie były brane pod uwagę. Uczestniczka wyraziła swoje rozczarowanie tym, jak bardzo program „Mam talent” skupia się na wyśmiewaniu i szukaniu kontrowersji, zamiast na prawdziwym talentu i pasji uczestników.

W swoim nagraniu, tiktokerka zaapelowała do osób wrażli 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niebawem ruszy głośny proces. Czy przez te zeznania trafi do więzienia?

Amerykański reżyser został Polakiem. Spełnił marzenie rodziców