w

X masowo traci reklamodawców. Elon Musk szokuje wulgarnym komentarzem!

Sytuacja związana z reklamodawcami na X staje się coraz bardziej napięta. W ostatnim czasie, po tym jak Elon Musk udostępnił na swoim profilu antysemickie treści oraz kilka innych kontrowersyjnych postów, wiele firm zdecydowało się na wycofanie się ze współpracy z X. Miliarder nie przebierał w słowach i w krótkim komentarzu wyraził swoje zdanie na ten temat – „wyp…cie!” Ta sytuacja wywołała wiele dyskusji i kontrowersji wśród użytkowników X oraz wśród społeczności internetowej.

Reklamodawcy są kluczowymi partnerami dla X, ponieważ to dzięki nim platforma ta może generować dochody. Jednakże, w obliczu ostatnich wydarzeń, wiele firm zaczęło zastanawiać się nad swoją współpracą z X. Wielu z nich uważa, że nie chcą być kojarzeni z treściami, które są uważane za kontrowersyjne i nieodpowiednie. Dlatego też, wiele firm podjęło decyzję o wycofaniu się z X, aby uniknąć negatywnego wpływu na swoją reputację.

Jednym z głównych powodów, dla których reklamodawcy zaczęli rezygnować z X, jest obawa o swoją markę i wizerunek. W dzisiejszych czasach, firmy są bardzo ostrożne 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19-letni drifter znowu potwierdził brak umiejętności. Potrącił 15-latkę

Holecka odchodzi z TVP? Nie chce, ale musi: „Dokumenty zostały już podpisane”