w

Zac Efron nie czuł się komfortowo na planie „Braci ze stali”. Podał powód

Wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie nowy film od renomowanego studia A24, zatytułowany „Bracia ze stali”. Ta epicka opowieść, oparta na prawdziwych wydarzeniach, już zdążyła zyskać fantastyczne recenzje, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. W jednej z głównych ról zobaczymy utalentowanego aktora, Zaca Efrona. W ostatnim wywiadzie, Efron ujawnił, co było dla niego najbardziej krępujące podczas pracy na planie.

„Bracia ze stali” to film opowiadający historię dwóch braci, którzy zostają wciągnięci w brutalny świat walk na gołe pięści. W rolę jednego z braci wcielił się Zac Efron, który zagrał u boku innych znanych aktorów, takich jak Dave Franco i Dwayne Johnson. Film ten jest nie tylko emocjonującą opowieścią o braterstwie i determinacji, ale także porusza ważne tematy, takie jak przemoc i uzależnienie.

W wywiadzie, Efron przyznał, że jedną z najtrudniejszych rzeczy podczas pracy na planie było dla niego wcielenie się w postać, która jest uzależniona od narkotyków. Aktor musiał przejść przez intensywny trening, aby przygotować się do roli i wcielić się w postać, która jest nałogowcem. Jednak dzięki 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Aktywiści klimatyczni” znowu zaatakowali. Celem padły konkretne modele

Maryla Rodowicz wyznaje w „The Voice Senior”: To moja porażka