w

Zachwycił atletyczną budową ciała! Spektakularna metamorfoza znanego aktora

Złośliwi przypisują mu przede wszystkim zasługi dla Disney Channel, jednak inni kojarzą go z zaangażowanym społecznie i klimatycznym dokumentem Netflixa. Zac Efron jest znany przede wszystkim jako aktor, ale ostatnio udowodnił, że potrafi wcielić się w różnorodne role. Widownia kinowa w Polsce miała ostatnią okazję zobaczyć go w dwóch filmach – „Złocie” w reżyserii Anthony’ego Hayesa, gdzie zagrał w thrillerze, oraz „Podłym, okrutnym, złym”, gdzie wcielił się w postać Teda Bundy’ego.

Teraz Efron powraca na ekrany kin w roli, która może zmienić jego karierę. W filmie „Bracia ze stali” w reżyserii Seana Durkina, aktor wciela się w Kevina Vin Ericha – postać, która jest wyzwaniem dla jego aktorskich umiejętności. Film ten jest oparty na prawdziwej historii dwóch braci, którzy zostali oskarżeni o morderstwo i muszą walczyć o swoją niewinność.

Zac Efron udowadnia, że jest wszechstronnym aktorem, który potrafi wcielać się w różnorodne role. Jego występ w „Braciach ze stali” może przynieść mu nowe możliwości i otworzyć drzwi do jeszcze większych wyzwań aktorskich. Będzie to również okazja dla widzów, aby zobaczyć go w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Efron poradzi sobie w tej trudnej roli i jakie wrażenie wywoła na widowni. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Protest rolników w całym kraju. Blokady granic, tysiąc traktorów w Poznaniu

Nowy Jork jak starożytny Rzym? To najbardziej oczekiwany film 2024