w

Żaden dystrybutor nie chciał pokazać tego filmu. Dziś to dzieło kultowe

Bracia MacManus, znani z kultowego filmu „Święci z Bostonu”, powrócą na ekrany kin w trzeciej części swojej historii. Tym razem produkcją zajmie się renomowane studio Thunder Road, które stoi za sukcesem serii „John Wick”. Film Troya Duffy’ego, opowiadający o dwójce irlandzkich braci-bliźniaków, którzy wierzą, że otrzymali misję od samego Boga, zyskał ogromną popularność i stał się kultowym dziełem dla wielu fanów kina akcji.

W „Świętych z Bostonu” poznajemy Connaora i Murphy’ego MacManus, dwóch nieustraszonych braci, którzy postanawiają walczyć ze zbrodnią i przestępczością, wierząc, że są narzędziem w ręku Boga. Ich niezwykłe umiejętności walki oraz niezłomna wiara w sprawiedliwość sprawiają, że stają się niebezpiecznymi przeciwnikami dla wszystkich złoczyńców.

W trzeciej części serii, bracia MacManus ponownie staną w obliczu niebezpieczeństwa, gdy ich miasto zostanie ogarnięte przez nową falę przestępczości. Tym razem jednak, ich misja będzie jeszcze bardziej niebezpieczna, a przeciwnicy jeszcze bardziej bezwzględni. Bracia będą musieli wykorzystać wszelkie możliwe środki, aby ochronić 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O tym filmie mówi się od lat. Reżyser w końcu zdradził, kiedy ruszą zdjęcia

dziś, 24 mar 20:00 (TVN 7) – Legion samobójców