w

Zagadka zaginięcia Amelii Earhart. Odnaleziono kluczowy element 87-letniej układanki

Czy to naprawdę samolot Amelii Earhart? Ostatnio pojawiły się doniesienia, że pewien poszukiwacz przygód twierdzi, iż znalazł część samolotu słynnej pilotki na dnie oceanu. Według niego, dowodem na to jest niewyraźny obraz z sonaru, który rzekomo przedstawia dwusilnikowy samolot Earhart, którym leciała w 1937 roku, gdy zaginęła. Jeśli to prawda, to po 87 latach tajemnica jej zaginięcia mogłaby w końcu zostać rozwiązana.

Amelia Earhart była jedną z najbardziej znanych i odważnych pilotek w historii. W 1937 roku, w wieku 39 lat, wyruszyła w podróż dookoła świata w swoim samolocie Lockheed Electra. Niestety, w trakcie lotu nad Pacyfikiem, jej samolot nagle zniknął z radarów i od tamtej pory nie odnaleziono ani jej, ani jej maszyny.

Od tamtego czasu, wiele teorii i spekulacji pojawiło się wokół zaginięcia Earhart. Niektórzy uważają, że jej samolot runął do oceanu, inni sugerują, że mogła wylądować na niezamieszkałej wyspie i tam zginąć. Jednakże, żadna z tych teorii nie została potwierdzona, a tajemnica jej zaginięcia pozostaje nierozwiązana.

Teraz jednak, pojawiły się nowe informacje, które mogą w końcu rzucić światło na to 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Największy wycieczkowiec świata wypłynął. Ocieka luksusem

Najbardziej oczekiwany film 2024 roku. Jest pierwsza opinia