w

Zamach w Moskwie. Piknik śpiewał po polsku i miał zakaz wjazdu na Ukrainę

W piątek wieczorem (22.03) świat obiegły szokujące informacje o masakrze, która miała miejsce na koncercie w Moskwie. Okazało się, że za ten okrutny czyn odpowiedzialne jest samozwańcze Państwo Islamskie. W hali koncertowej zgromadzili się fani zespołu Piknik, który kilka lat temu został objęty zakazem wjazdu na teren Ukrainy ze względu na swoje prorosyjskie poglądy.

Wydarzenia te wstrząsnęły opinią publiczną na całym świecie, a szczególnie w Rosji i na Ukrainie. Masakra na koncercie w Moskwie stała się symbolem brutalności i bezwzględności Państwa Islamskiego, które nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele.

Fani zespołu Piknik, którzy przybyli na koncert, nie spodziewali się, że ich wieczór zakończy się w taki dramatyczny sposób. Wielu z nich było zszokowanych i przerażonych, gdy zaczęły padać strzały i wybuchły bomby. W panice próbowali uciekać z hali koncertowej, a niektórzy zostali ranni lub zabici.

Po wydarzeniach w Moskwie, na jaw wyszło, że zespół Piknik był już wcześniej związany z kontrowersjami. W 2014 roku otrzymali zakaz wjazdu 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mało kto znał go naprawdę. „Nosił w sobie dużo bólu”

Nowy znak: Biały romb na niebieskim tle. Za złamanie – 600 zł mandatu