w

Zamachowski i Muskała biorą ślub? Znajomi potwierdzają plotki

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała planują wziąć ślub? Ostatnio coraz częściej pojawiają się plotki na ten temat w mediach. Trzykrotnie żonaty aktor wydaje się być gotowy na czwarte podejście do małżeństwa. Jego wybranka serca przeszła „test” i nic nie stoi na przeszkodzie, aby oficjalnie związać się węzłem małżeńskim. Według doniesień, ceremonia ma odbyć się wkrótce, a pierwsze zaproszenia zostały już rozesłane do gości!

Zbigniew Zamachowski, znany polski aktor, jest już trzykrotnie żonaty. Jednak ostatnio pojawiły się plotki, że jest gotowy na kolejne podejście do małżeństwa. Jego wybranka serca, Gabriela Muskała, zdaniem informatorów, zdała „test” i para jest gotowa na sformalizowanie swojego związku. Według doniesień, ślub ma się odbyć w niedalekiej przyszłości, a pierwsze zaproszenia zostały już rozesłane do najbliższych przyjaciół i rodziny.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są parą od kilku lat i ich związek jest bardzo stabilny. Para często pojawia się razem na różnego rodzaju wydarzeniach i nie ukrywa swojego uczucia. Według informatorów, aktor jest bardzo szczęśliwy z wybranką swojego serca i nie widzi przeszkód, aby oficjalnie związać się z nią węzłem małżeńskim.

Według doniesień, ceremonia ślubna ma być skromna, ale bardzo romantyczna. Para planuje wziąć 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dlatego grzejnik pobiera za dużo energii. Nie każdy zwraca na to uwagę

Guzik nie gryzła się w język. Wyjawiła prawdę o macierzyństwie aktorek