w

Zbigniew Boniek skomentował libację reprezentantów. „Chce mi się płakać”

„Zwiększyła się ilość informacji na temat skandalu z udziałem czterech młodych reprezentantów Polski, którzy podczas zgrupowania kadry do lat 17 na indonezyjskiej wyspie Bali postanowili opuścić hotel w niedzielny wieczór bez zgody trenera. Wypad do pobliskiego baru zakończył się libacją i kontuzją jednego z nich. Prezes PZPN, Zbigniew Boniek, skomentował tę sytuację.

Młodzieżowa reprezentacja Polski przebywa na Bali, gdzie za kilka dni rozpoczną się mistrzostwa świata do lat 17. Czterech zawodników – Oskar Tomczyk, Filip Wolski, Filip Rózga oraz Jan Łabędzki w niedzielny wieczór postanowiło bez zgody i wiedzy trenera opuścić hotel i udać się do lokalnego baru.

Według doniesień medialnych, doszło tam do libacji alkoholowej. Jeden z młodocianych piłkarzy upił się do tego stopnia, że upadł na ziemię i rozciął sobie łuk brwiowy. Młodzi zawodnicy mieli także namawiać innych kadrowiczów do wyjścia z hotelu.

Jak można było się spodziewać, wspomniana czwórka została natychmiast wydalona z kadry i ma jak najszybciej wrócić do Polski, gdzie również czeka ich surowa kara – zarówno ze strony PZPN-u, jak i klubów, w których grają.

Prezes Zbigniew Boniek skomentował całą sytuację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Czterech piłkarzy wraca do kraju. Dobra decyzja PZPN. Ale jak pomyślę o rodzicach, dziadkach tych chłopaków, to chce mi się płakać. Tak niszczyć sobie marzenia…” – napisał były reprezentant Polski.    

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grzegorz Borys nie żyje. Znaleziono ciało 44-latka

Tragedia piłkarskiego mistrza świata! Nie zagra do końca sezonu