w

Zbudowali ją tuż przy polskiej granicy. Rozmiary obiektu robią wrażenie

W Starym Smokowcu w słowackich Tatrach po raz jedenasty powstała Tatrzańska Świątynia Lodowa, która jest jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji turystycznych w regionie. Tegoroczna edycja świątyni została wzorowana na słynnym Opactwie Westminsterskim, co ma być hołdem dla Królowej Elżbiety II z okazji 15. rocznicy jej wizyty w tym miejscu.

Tatrzańska Świątynia Lodowa jest nie tylko imponującą konstrukcją, ale również prawdziwym dziełem sztuki. Zbudowana jest z lodu i śniegu, co sprawia, że jest to niezwykłe doświadczenie dla wszystkich odwiedzających. W tym roku, po raz pierwszy w historii, będzie możliwość wejścia pomiędzy lodowe ściany budowli, co zapewni jeszcze większą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń.

Świątynia jest otwarta dla zwiedzających od piątku 17 listopada, a jej wnętrze jest wypełnione różnymi atrakcjami. Wśród nich znajdują się m.in. rzeźby z lodu, kryształowe lustra, a także specjalne oświetlenie, które podkreśla piękno i magię tego miejsca. Warto również wspomnieć, że w Tatrzańskiej Świątyni Lodowej odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, wystawy czy pokazy sztuki lodowej.

To nie tylko idealne miejsce dla miłośników zimowych sportów, ale również dla wszystkich, któ 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piękna i Rzeźnik (2020) – recenzja filmu [Netflix]. Kolejny mix horroru i komedii Chrisa Landona

Mateusz Damięcki przerywa milczenie po śmierci ojca. Zwrócił się z ważnym przesłaniem