w

Zmieniła imię z miłości do stacji kolejowej. Nazwała się tak samo

Pracownica Chiltern Railways podjęła niezwykłą decyzję, zmieniając swoje drugie imię na nazwę stacji kolejowej w Londynie. Kobieta ta wyraża swoją miłość do kolei poprzez swoje imię, a gdyby nie sprzeciw ze strony dzieci, byłaby gotowa nawet na zmianę swojego pierwszego imienia.

Ta niecodzienna decyzja pracownicy Chiltern Railways wywołała wiele zainteresowania i zaskoczenia wśród jej kolegów z pracy oraz pasażerów. Zmiana imienia na nazwę stacji kolejowej jest wyrazem jej pasji i oddania dla swojego zawodu.

Kobieta ta jest związana z koleją od wielu lat i uważa ją za swoją drugą rodzinę. Pracując w Chiltern Railways, codziennie doświadcza piękna i magii podróżowania pociągiem. Dlatego też postanowiła uczcić swoją miłość do kolei poprzez zmianę swojego imienia.

Zmiana drugiego imienia na nazwę stacji kolejowej jest nie tylko wyrazem pasji, ale także wyjątkowym sposobem na wyróżnienie się wśród innych. Kobieta ta jest przekonana, że jej nowe imię przyciągnie uwagę i zainteresowanie innych pasażerów, a może nawet zainspiruje ich do 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polskim dyplomatom „znudziły się auta”. Do kupienia są „perełki”

Ta scena przeszła do historii! Aktorka źle ją wspomina? „Żałosne doświadczenie”