w

Znana aktorka przeprasza! Dlaczego uderzyła gwiazdora „Oppenheimera”?

Emily Blunt, znana z takich filmów jak „Diabeł ubiera się u Prady” czy „Cicha noc”, w końcu doczekała się swojej pierwszej nominacji do Oscara za rolę w filmie „Oppenheimer”. W najnowszym wywiadzie aktorka przyznała, że była to dla niej ogromna niespodzianka i ogromnie się z tego cieszy. Jednak w trakcie realizacji tego filmu doszło do pewnego incydentu, o którym Blunt postanowiła opowiedzieć.

Okazuje się, że podczas jednej ze scen, w której Emily gra u boku Cilliana Murphy’ego, doszło do niefortunnego zdarzenia. Aktorka, wcielając się w swoją postać, wielokrotnie uderzyła swojego ekranowego męża w twarz. Choć była to część scenariusza, Blunt przyznała, że nieco przesadziła z siłą uderzeń. W efekcie, Murphy otrzymał kilka nieprzyjemnych siniaków na twarzy.

Jednak co ciekawe, ta scena nie znalazła się w ostatecznej wersji filmu. Christopher Nolan, reżyser „Oppenheimera”, zdecydował się na jej wycięcie. Aktorka przyznała, że była zaskoczona tą decyzją, ale jednocześnie zrozumiała, że może to być zbyt brutalne dla widzów. Mimo to, Blunt postanowiła przeprosić swojego ekranowego partnera za to, że przesadziła z siłą uderzeń.

W wywiadzie aktorka wyzna 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Duchowny oszukał wiernych na miliony. Twierdzi, że tak kazał mu Bóg

Powiększa się gwiazdorska obsada debiutu znanego komika