w

Znani aktorzy jako zapaśnicy. Ten film to „amerykańska grecka tragedia”

„Bracia ze stali” to film oparty na faktach, który od 16 lutego można zobaczyć w kinach. Ten projekt był dziełem Seana Durkina, znanego z filmów „Gniazdo” i „Martha Marcy May Marlene”, nad którym pracował przez 7 lat. Powstał on z prawdziwej pasji reżysera do wrestlingu.

Akcja filmu skupia się na dwóch braciach, którzy marzą o karierze w wrestlingu. W rolach tytułowych zobaczymy Zaca Efrona, Jeremy’ego Allena White’a i Harrisa Dickinsona. Wcielenie się w postacie tych dwóch młodych wrestlerów było dla aktorów ogromnym wyzwaniem, zwłaszcza pod względem fizycznym.

Sean Durkin postawił sobie za cel pokazanie prawdziwego świata wrestlingu, z jego twardą rzeczywistością i ciężką pracą, jaką muszą włożyć zawodnicy, by osiągnąć sukces. Film ukazuje także relację między dwoma bratami, którzy muszą współpracować i wspierać się nawzajem, aby osiągnąć swoje cele.

„Bracia ze stali” to nie tylko historia o wrestlingu, ale także o pasji, poświęceniu i silnych więziach rodzinnych. Sean Durkin stworzył film, który porusza i inspiruje, a aktorskie kreacje Zaca Efrona, Jeremy’ego Allena White’a i Harrisa Dickinsona są niezapomniane. Nie można przegapić tego emocjonującego i autentycznego obrazu, który z pewnością zostanie doceniony przez widzów. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Armia Putina chce panować nad pogodą i ogłasza przełom

Znana piosenkarka zagrała w filmie. O tym tańcu będzie głośno