w

Zobaczył u kolegi twarz demona. To był dopiero początek problemów

Do lekarza zgłosił się mężczyzna, który opowiedział o nietypowym problemie. Pewnego dnia po przebudzeniu zaczął dostrzegać u ludzi twarze demonów. Jego życie zamieniło się w prawdziwy koszmar, gdyż nie był w stanie odróżnić rzeczywistych ludzi od tych, którzy wydawali mu się demonami. Naukowe czasopismo medyczne „The Lancet” opublikowało informacje na temat tego rzadkiego schorzenia, które zostało nazwane jako „zespół demonicznych wizji”.

Zespół demonicznych wizji jest rzadkim zaburzeniem psychicznym, które charakteryzuje się występowaniem u pacjenta halucynacji wzrokowych, polegających na widzeniu twarzy demonów u innych ludzi. Chociaż może to brzmieć jak coś z horroru, dla osób cierpiących na ten zespół jest to bardzo realny i przerażający problem.

Pacjent, który zgłosił się do lekarza, opisał swoje doświadczenia jako niezwykle przerażające i niepokojące. Po przebudzeniu zaczął dostrzegać u ludzi wokół siebie twarze demonów, które wydawały mu się bardzo realne. Nie był w stanie odróżni 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie kłamstwa rosyjskiej propagandy o zamachu pod Moskwą

Tak szybko jeszcze nie było. Oto najmocniejsza ładowarka na świecie