16 sierpnia 2026, 02:57

Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź

Transmisja na żywo, gdzie oglądać i kursy · Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
Zakończony Wynik niedostępny
Widzew Łódź

Zapowiedź meczu Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź

Mecz Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź w ramach rozgrywek Ekstraklasa.

Sprawdź poniżej statystyki, historię bezpośrednich spotkań oraz informacje o tym, gdzie oglądać to spotkanie na żywo.

Data 9.08.2026
Godzina 20:15
Rozgrywki Ekstraklasa

Statystyki i forma

Przewidywania

Jagiellonia Białystok — 36% Remis — 35% Widzew Łódź — 29%

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok vs Widzew Łódź

Transmisje u bukmacherów wymagają konta i spełnienia warunków operatora. Dostępność konkretnego meczu może się zmienić. Hazard wiąże się z ryzykiem. 18+.

Najczęstsze pytania

Mecz Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź pokazuje CANAL+ SPORT 3. Operatorzy transmisji bukmacherskiej według aktualnej oferty: Betclic TV. Szczegóły znajdziesz w sekcji „Gdzie oglądać" wyżej.

Część meczów (np. reprezentacji, wybrane spotkania Ekstraklasy) jest darmowa w TVP Sport. Bukmacherzy udostępniają strimy za darmo po założeniu konta i wpłacie minimalnej kwoty. Kanały abonamentowe (Canal+, Eleven, Polsat Sport) wymagają subskrypcji.

Spotkanie Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź rozpoczyna się Niedziela, 9 sierpnia 2026 o godzinie 20:15 (czas polski).

Podobne mecze